сите категории
EN

Дома>Производи>Делови за сечење четки>Блејд

Контактирајте нѐ

WhatsApp/Wechat/Моб:+ 86 13586680186

Е-пошта:info@judin-line.com

Додадете: #3 Инд и Тд Пат, Индустриски парк ishишиганг, Област Јинжу, Нингбо, 315171, ПР Кина

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628328383231687.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628328383718229.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628328383728777.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628328384887536.jpg

Сечило за засек на трева од заби од 6 легура од челик


Пребарување
Опис на производот
Параметар на производи
тип
Заби
дијаметар
Пакување (см)
 Единици (кг)
Тежина на пакување (кг)
Тежина (kg)
Создаден
JD-BL2T01
2
255мм / 10.039ин
41 * 24 * 6
50
23.35
0.46
25.4мм / 1ин
JD-BL2T02
2
255мм / 10.039ин
34 * 24 * 6
50
17.3
0.34
JD-BL2T03
2
355мм / 13.97ин0.45
JD-BL2T04
2
305мм / 10ин
32.5 * 32.5 * 24
50
12.5
0.21
JD-BL2T05
2
325мм / 8.858ин
42 * 42 * 12
100
28
0.26
JD-BL2T06
2
355мм / 13.97ин
38 * 38 * 24
50
16
0.28
JD-BL3T01
3
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
17.5
0.31
JD-BL3T02
3
255мм / 10.039ин
25 * 25 * 12
50
13.2
0.26
JD-BL4T01
4
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
19
0.34
JD-BL2T02
4
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
30.5
0.57
JD-BL8T01
8
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
27
0.5
JD-BL40T01
40
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
24
0.44
JD-BL80T01
80
255мм / 10.039ин
27 * 29 * 13
50
25.5
0.5
JD-BL40T02S
40
230мм / 9.055ин
27.5 * 27.5 * 25
50
19.5
0.35
JD-BL40T03S
40
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
21
0.38
JD-BL40T04S
40
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
21.5
0.39
JD-BL40T01S
60
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
19
0.34
JD-BL6T01
6

55 * 30 * 26
50
24
0.44

草 头 整合页сертификат详情 页 修改 版-第三版 _15Начин на транспортFA 页 -ПРАШАА 1

Контактирајте нѐ