сите категории
EN

Дома>Производи>Делови за сечење четки>Блејд

Контактирајте нѐ

WhatsApp/Wechat/Моб:+ 86 13586680186

Е-пошта:info@judin-line.com

Додадете: #3 Инд и Тд Пат, Индустриски парк ishишиганг, Област Јинжу, Нингбо, 315171, ПР Кина

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628327799475874.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628327799673425.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628327799566143.jpg

Сечило за засек на трева од заби од 60 легура од челик


Пребарување
Опис на производот
Параметар на производи
тип
Заби
дијаметар
Packaging(cm)
 Units(kg)
Packaging Weight(kg)
Тежина (kg)
Создаден
JD-BL2T01
2
255мм / 10.039ин
41 * 24 * 6
50
23.35
0.46
25.4мм / 1ин
JD-BL2T02
2
255мм / 10.039ин
34 * 24 * 6
50
17.3
0.34
JD-BL2T03
2
355мм / 13.97ин0.45
JD-BL2T04
2
305мм / 10ин
32.5 * 32.5 * 24
50
12.5
0.21
JD-BL2T05
2
325мм / 8.858ин
42 * 42 * 12
100
28
0.26
JD-BL2T06
2
355мм / 13.97ин
38 * 38 * 24
50
16
0.28
JD-BL3T01
3
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
17.5
0.31
JD-BL3T02
3
255мм / 10.039ин
25 * 25 * 12
50
13.2
0.26
JD-BL4T01
4
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
19
0.34
JD-BL2T02
4
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
30.5
0.57
JD-BL8T01
8
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
27
0.5
JD-BL40T01
40
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
24
0.44
JD-BL80T01
80
255мм / 10.039ин
27 * 29 * 13
50
25.5
0.5
JD-BL40T02S
40
230мм / 9.055ин
27.5 * 27.5 * 25
50
19.5
0.35
JD-BL40T03S
40
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
21
0.38
JD-BL40T04S
40
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
21.5
0.39
JD-BL40T01S
60
255мм / 10.039ин
27.5 * 27.5 * 25
50
19
0.34
JD-BL6T01
6

55 * 30 * 26
50
24
0.44

草 头 整合第五页сертификат详情 页 修改 版-第三版 _15Начин на транспортFA 页 -ПРАШАА 1

Контактирајте нѐ