сите категории
EN

Дома>Производи>Тример линија>Двоен пресврт

Контактирајте нѐ

WhatsApp/Wechat/Моб:+ 86 13586680186

Е-пошта:info@judin-line.com

Додадете: #3 Инд и Тд Пат, Индустриски парк ishишиганг, Област Јинжу, Нингбо, 315171, ПР Кина

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624431054442990.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624431054278873.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624431054955832.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624431054848933.jpg

Dual-Twist Тример линија


Надворешниот слој ја подобрува отпорноста на абење
Внатрешниот слој го зголемува интензитетот
Diversion air to low noisy
Sharp cutting edge
Прифатете нарачки за OEM

FOB Цена: 0.5 УСД - 9,999 / Парче
Мин.Последна количина: 100 парче / парчиња
Способност за снабдување: 500 картони дневно
Пристаниште: Нингбо или Шангај
Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/TPayment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T

Пребарување
Опис на производот

производи

на производот: Dual-Twist Тример линија
одделение: Специјални Одделение
материјал: 100% германски BASF NEW NYLON
Дијаметар: 1.3mm/0.050″, 1.6mm/0.065″, 2.0mm/0.080″, 2.4mm/0.095″, 2.7mm/0.105″, 3.0mm/0.120″, 3.3mm/0.130″, 3.5mm/0.138″, 4.0mm/0.158″. 4.5мм/0.177 ”.
Должина / Тежина: 15м / 0.5LB/ 1LB/ 3LB/ 5LB/ 10LB/ 20LB или номиниран должина
Боја: Портокалова, црна или која било боја на барање
Пакување: Раководител на картичка;
Блистер крофни;
Калем;
Блистер картичка;
Се тркалаат во ПП торба;
Преку.
Форма: Square Twist

тркалезна линија11

photo3

професионално-одделение21

професионално-одделение23

професионално-одделение31

апликации

тркалезна линија13

произведуваат

тркалезна линија3

сертификат

тркалезна линија18

пакување

тркалезна линија4

12

тркалезна линија19

тркалезна линија15

тркалезна линија20Контактирајте нѐ