сите категории
EN

Дома>Производи>Лента за риби>Додатоци за рипна лента виткање пролет

Контактирајте нѐ

WhatsApp/Wechat/Моб:+ 86 13586680186

Е-пошта:info@judin-line.com

Додадете: #3 Инд и Тд Пат, Индустриски парк ishишиганг, Област Јинжу, Нингбо, 315171, ПР Кина

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1625106364554149.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1625106368774598.png

Свиткување на пролетта


Краток опис:

FOB Цена: 0.5 УСД - 9,999 / Парче
Мин.Последна количина: 100 парче / парчиња
Способност за снабдување: 500 картони дневно
Пристаниште: Нингбо или Шангај
Услови за плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T

Пребарување
Опис на производот


Производ Свиткување на пролетта
материјал Пролетна челична жица
Дебелина: 16-32mm ;1/2″ 3/4″ 1″ 1-1/4″ ,According to required
Должина на 400mm 450mm 500mm
Апликација: Used for the prevention of wall collapse on PVC conduits during bending

Опис на производот

Детали фотографии

Други рибни ленти


Контактирајте нѐ