сите категории
EN

Дома>Производи>Тример линија>Метал

Контактирајте нѐ

WhatsApp/Wechat/Моб:+ 86 13586680186

Е-пошта:info@judin-line.com

Додадете: #3 Инд и Тд Пат, Индустриски парк ishишиганг, Област Јинжу, Нингбо, 315171, ПР Кина

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624436885730460.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624436885555195.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624436885821239.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624436886917155.jpg

Метална тримерна линија


Краток опис:

Облик-плоштад
Остри врвни страни за подобрување на ефикасноста
Правите агли го прават потрајни
Погоден за сите стандардни глави за тример
Погоден за повеќето водечки тримери и машини за четка
Извонредна цврстина на ударот
Насочната аеродинамика секогаш го прикажува ножот за сечење напред
Прифатете нарачки за OEM

FOB Цена: 0.5 УСД - 9,999 / Парче
Мин.Последна количина: 100 парче / парчиња
Способност за снабдување: 500 картони дневно
Пристаниште: Нингбо или Шангај
Услови за плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T

Пребарување
Опис на производот

производи

на производот: Metal Core Nylon Trimmer Line
одделение: Special Grade
материјал: NEW NYLON + Special Metal
Дијаметар: 2.4mm/0.095″, 2.7mm/0.105″, 3.0mm/0.120″, 3.3mm/0.130″, 3.5mm/0.138″, 4.0mm/0.158″. 4.5mm/0.177”.
Должина / Тежина: 15m/ 0.5LB/ 1LB/ 3LB/ 5LB/ 10LB/ 20LB or nominated length
Боја: природата
Пакување: Раководител на картичка;
Блистер крофни;
Калем;
Блистер картичка;
Се тркалаат во ПП торба;

Форма: Круг

тркалезна линија11

photo3

економски-одделение25


професионално-одделение23

професионално-одделение31

апликации

тркалезна линија13

произведуваат

тркалезна линија3

сертификат

тркалезна линија18

пакување

тркалезна линија4

metal-line

тркалезна линија19

тркалезна линија15

тркалезна линија20Контактирајте нѐ