сите категории
EN

Дома>Производи>Тример линија>Круг

Контактирајте нѐ

WhatsApp/Wechat/Моб:+ 86 13586680186

Е-пошта:info@judin-line.com

Додадете: #3 Инд и Тд Пат, Индустриски парк ishишиганг, Област Јинжу, Нингбо, 315171, ПР Кина

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1629093928198007.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1629093928779404.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1629093928739189.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1629093929463899.jpg

2.4mm*15m Тркалезна Тример линија


Краток опис:

Облик-круг
Долг работен век и издржлив
Погоден за сите стандардни глави за тример
Погоден за повеќето водечки тримери и машини за четка
Извонредна цврстина на ударот
Насочната аеродинамика секогаш го прикажува ножот за сечење напред
Прифатете нарачки за OEM

FOB Цена: 0.5 УСД - 9,999 / Парче
Мин.Последна количина: 100 парче / парчиња
Способност за снабдување: 500 картони дневно
Пристаниште: Нингбо или Шангај
Услови за плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T

Пребарување
Опис на производот

на производот:Најлон тример линија
одделение:Професионално/комерцијално/економско одделение
материјал:100% НОВИ NYИЛОН
Дијаметар:1.3mm/0.050″, 1.6mm/0.065″, 2.0mm/0.080″, 2.4mm/0.095″, 2.7mm/0.105″, 3.0mm/0.120″, 3.3mm/0.130″, 3.5mm/0.138″, 4.0mm/0.158″. 4.5мм/0.177 ”.
Должина / Тежина:15м / 0.5LB/ 1LB/ 3LB/ 5LB/ 10LB/ 20LB или номиниран должина
Боја:Yолта, портокалова, црвена, зелена, природа, црна или која било боја на барање
Пакување:Раководител на картичка;
Блистер крофни;
Калем;
Блистер картичка;
Се тркалаат во ПП торба;
Преку.
Форма:Круг, квадрат, триаголник, Starвезда, шестоаголник, Други многуаголници

тркалезна линија11

photo3

професионално-одделение23

професионално-одделение31

апликации

тркалезна линија13

произведуваат

тркалезна линија3

сертификат

тркалезна линија18

пакување

тркалезна линија4

12

тркалезна линија19

тркалезна линија15

тркалезна линија20

Контактирајте нѐ