сите категории
EN

Дома>Производи>Тример линија>Sawteeth

Контактирајте нѐ

WhatsApp/Wechat/Моб:+ 86 13586680186

Е-пошта:info@judin-line.com

Додадете: #3 Инд и Тд Пат, Индустриски парк ishишиганг, Област Јинжу, Нингбо, 315171, ПР Кина

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624439669703099.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624439669157116.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624439669147348.jpg

Sawteeth Trimmer Line


Краток опис:

Significant improvement in energy efficiency.
Sharper cutting edges for better performance.
For heavy duty cutting of weeds and grass.
Прифатете нарачки за OEM

FOB Цена: 0.5 УСД - 9,999 / Парче
Мин.Последна количина: 100 парче / парчиња
Способност за снабдување: 500 картони дневно
Пристаниште: Нингбо или Шангај
Услови за плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T

Пребарување
Опис на производот

производи

на производот: Sawteeth Trimmer Line
одделение: Специјално одделение
материјал: 100% German BASF NEW NYLON
Дијаметар: 3.0 мм / 0.120 ″
Должина / Тежина: 15m/ 0.5LB/ 1LB/ 3LB/ 5LB/ 10LB/ 20LB или номинирана должина
Боја: Black, or Any Colour on Demand
Пакување: Раководител на картичка;
Блистер крофни;
Калем;
Блистер картичка;
Се тркалаат во ПП торба;
Преку.
Форма: Saw Teeth

тркалезна линија11

photo3


професионално-одделение23

професионално-одделение31

апликации

тркалезна линија13

произведуваат

тркалезна линија3

сертификат

тркалезна линија18

пакување

тркалезна линија4

low-noise3low-noise3

тркалезна линија19

тркалезна линија15

тркалезна линија20Контактирајте нѐ