сите категории
EN

Дома>Производи>Лента за риби>Лента за риби за извлекувач на кабел од пролет

Контактирајте нѐ

WhatsApp/Wechat/Моб:+ 86 13586680186

Е-пошта:info@judin-line.com

Додадете: #3 Инд и Тд Пат, Индустриски парк ishишиганг, Област Јинжу, Нингбо, 315171, ПР Кина

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624606615834170.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624606617598190.jpg

Full Spring Steel Cable Puller


Краток опис:

Цена FOB: 0.5 американски долари - 9,999 / парче
Мин. Нарачка Количина: 100 Парче/Парчиња
Способност за снабдување: 500 картони дневно
Пристаниште: Нингбо или Шангај
Услови за плаќање: L/C, D/A, D/P, T/T


Пребарување
Опис на производот

спецификација

Product name :  Full Spring Steel Cable Puller
Material: Spring Steel Wire
Usage: Pull the wire through the wall or tube, save time and labor, easy and long lasting
Length: 15M-30M-45M-60M or custom length
Thickness: 3.2mm/3.8mm diameter.

Предности

1. Работната способност на нашиот производ е одлична.

2. Производот е исто така достапен за работа вметнувајќи жица во криво место поради високата еластичност на свиткување.

3. Производот користи непроводливи пластични материјали, така што не постои ризик од електричен удар.

4. Производот може да се користи подолг временски период

5. Не 'рѓосува и не кородира.

6. Неверојатно го скратува работното време на улица со многу кривини и долги растојанија.

7. Цената е ефтина кога се споредува со квалитетот.

Детални фотографии

Други рибни ленти

Контактирајте нѐ