сите категории
EN

Дома>Производи>Лента за риби>Лента од челик риба

Контактирајте нѐ

WhatsApp/Wechat/Моб:+ 86 13586680186

Е-пошта:info@judin-line.com

Додадете: #3 Инд и Тд Пат, Индустриски парк ishишиганг, Област Јинжу, Нингбо, 315171, ПР Кина

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1625105180803911.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1625105182781257.jpg

Naked Steel Fish Tape


Краток опис:

FOB Цена: 0.5 УСД - 9,999 / Парче
Мин.Последна количина: 100 парче / парчиња
Способност за снабдување: 500 картони дневно
Пристаниште: Нингбо или Шангај
Услови за плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T

Пребарување
Опис на производот

JDNSFT series fish tape without packing that can reuse and carry conveniently. And price is cheap.

на производот: Naked Steel Fish Tape
жица материјал Флексибилна челична жица, 0.060 "x 0.125"
Должина на 15m-80m
Пакување 1 pc per plastic bag.
Usage of fish tape: Повлечете ја жицата низ цевка или wallид.
Safe Load: 400kgs
Отпорност: 600kgs

Предности

1. Time and labor saving.
2.Tool can be easily guided or “fished” through narrow passages and confined spaces
3.Large handle grip for greater user control.
4.Our Fish Tape is an innovative wire routing product that allows user to pull wire through pipe. It have maximum durability,long life and comfortable use.

Фотографии на производот

Други рибни ленти


Контактирајте нѐ