сите категории
EN

Дома>Производи>Лента за риби>Лента од челик риба

Контактирајте нѐ

WhatsApp/Wechat/Моб:+ 86 13586680186

Е-пошта:info@judin-line.com

Додадете: #3 Инд и Тд Пат, Индустриски парк ishишиганг, Област Јинжу, Нингбо, 315171, ПР Кина

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1625041011377531.png
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1625041013229652.png
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1625041013890155.png
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1625041015621860.png

Алатки за челична лента за риби Пролетна челична риба за касета за калем за жица за извлекувач на електрични влакна или извлекувач на комуникациски кабли


FOB Цена: 0.5 УСД - 9,999 / Парче
Мин.Последна количина: 100 парче / парчиња
Способност за снабдување: 500 картони дневно
Пристаниште: Нингбо или Шангај
Услови за плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T

Пребарување
Опис на производот
Големина на пролетната челична жица 3.0mmx1.2mm
Должина на 10/15/20/25/30/40/50/60m
Материјал на рачката ABS
Материјал на обвивка ABS
Материјал од челична жица пролетна жица
безбедно оптоварување / јачина на кршење 350KG

Fish Tape Specifications:
1.Rod Material: Spring steel
2.Steel wire 3mm
3.Length: 15m 30m 70 m 4.Cover: plastic reel

Контактирајте нѐ