сите категории
EN

Дома>Производи>Делови за сечење четки>Раководител

Контактирајте нѐ

WhatsApp/Wechat/Моб:+ 86 13586680186

Е-пошта:info@judin-line.com

Додадете: #3 Инд и Тд Пат, Индустриски парк ishишиганг, Област Јинжу, Нингбо, 315171, ПР Кина

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628325686425405.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628325686101609.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628325686425936.jpg

Weed Eater Replacement Spool Trimmer Head


Краток опис:

FOB Цена: 0.5 УСД - 9,999 / Парче
Мин.Последна количина: 100 парче / парчиња
Способност за снабдување: 500 картони дневно
Пристаниште: Нингбо или Шангај
Услови за плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T

Пребарување
Опис на производот
Производ Име тример Глава
материјал Квалитет нови суровини материјал
Боја Црвена or други боја
Линија Се хранат Пад храна, Допрете-Н-Оди.
Најлон тример Линија 2.4mm
адаптер M10X1.25 лево Машки


Фотографија на производот

草 头 整合整合详情 页 修改 版-第三版 _15сертификатНачин на транспортFA 页 -ПРАШАА 1

Контактирајте нѐ