сите категории
EN

Дома>Производи>Делови за сечење четки>Раководител

Контактирајте нѐ

WhatsApp/Wechat/Моб:+ 86 13586680186

Е-пошта:info@judin-line.com

Додадете: #3 Инд и Тд Пат, Индустриски парк ishишиганг, Област Јинжу, Нингбо, 315171, ПР Кина

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628326740567067.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628326740329100.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628326742496412.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628326744328378.jpg

Пластична Тример Глава T25 T35 T45


Краток опис:

FOB Цена: 0.5 УСД - 9,999 / Парче
Мин.Последна количина: 100 парче / парчиња
Способност за снабдување: 500 картони дневно
Пристаниште: Нингбо или Шангај
Услови за плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T

Пребарување
Опис на производот

Карактеристики

1. Глава за косење (2 линии) Двојни линии, за косење и разредување. Линиите за косење автоматски се продолжуваат кога главата на косење е допрена на земја.

2. Со комфорна рачка за лесно повторно полнење.


Suitable for Husqvarna 124L, 125L, 125LDx, 128L, 128LD, 128LDx, 128R, 128RJ, 223L and 223R. For Mondo 26LC, 32LC, 124C, 122C, 125C, 128C

Фотографија на производот

1

32草 头 整合整合详情 页 修改 版-第三版 _15сертификатНачин на транспортFA 页 -ПРАШАА 1

Контактирајте нѐ