Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Linja e prerjes>Metal

NA KONTAKTONI

WhatsApp/Wechat/Mob:+ 86 13586680186

Email:info@judin-line.com

Shto: #3 Ind & Td Road, Jishigang Industrial Park, Yinzhou District, Ningbo, 315171, PR China

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624436885730460.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624436885555195.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624436885821239.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624436886917155.jpg

Linja e prerëses metalike


Përshkrim i shkurtër:

Sheshi i formës
Përparim i mprehtë për të përmirësuar efikasitetin
Këndet e drejta e bëjnë atë më të qëndrueshme
I përshtatshëm për të gjithë kokën standarde të prerëses
I përshtatshëm për shumicën e prerësve kryesorë dhe prerësit e furçave
Fortësia e jashtëzakonshme e ndikimit
Aerodinamika e drejtimit gjithmonë paraqet tehun prerës përpara
Pranoni urdhra OEM

Çmimi FOB: 0.5 US $ - 9,999 / Copë
Sasia e Minorit: 100 copë / copë
Aftësia e Furnizimit: 500 kartona në ditë
Porti: Ningbo ose Shanghai
Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

hetim
përshkrim i produktit

produktet

Produkti: Metal Core Nylon Trimmer Line
Gradë: Special Grade
materiali: NEW NYLON + Special Metal
Diametri: 2.4mm/0.095″, 2.7mm/0.105″, 3.0mm/0.120″, 3.3mm/0.130″, 3.5mm/0.138″, 4.0mm/0.158″. 4.5mm/0.177”.
Gjatësia / Pesha: 15m/ 0.5LB/ 1LB/ 3LB/ 5LB/ 10LB/ 20LB or nominated length
Ngjyra: Natyrë
Paketimi: Kreu i Kartës;
Donuts Blister;
Bobinë;
Kartë Blister;
Rrokulliset në qese PP;

Shape: Round

vijë e rrumbullakët11

photo3

ekonomik-klasë25


të nivelit profesional23

të nivelit profesional31

Aplikime

vijë e rrumbullakët13

prodhuar

vijë e rrumbullakët3

certifikatë

vijë e rrumbullakët18

paketim

vijë e rrumbullakët4

metal-line

vijë e rrumbullakët19

vijë e rrumbullakët15

vijë e rrumbullakët20NA KONTAKTONI