Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Shirit peshku>Nape kasetë peshku

NA KONTAKTONI

WhatsApp/Wechat/Mob:+ 86 13586680186

Email:info@judin-line.com

Shto: #3 Ind & Td Road, Jishigang Industrial Park, Yinzhou District, Ningbo, 315171, PR China

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624606075815998.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624606076714649.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624606077932168.jpg

Nape kasetë peshku


Përshkrim i shkurtër:

Çmimi FOB: 0.5 US $ - 9,999 / Copë
Min. Sasia e porosisë: 100 Copë/Copë
Aftësia e Furnizimit: 500 kartona në ditë
Porti: Ningbo ose Shanghai
Kushtet e pagesës: L/C, D/A, D/P, T/T


hetim
përshkrim i produktit
Produkt Case Packing Steel Fish Tape
material Handle:  ABS
Case: ABS
Tel Flexible steel wire, 0.060”x 0.125”
Gjatësi 15m-80m
Paketim 1 pc per color box, 6pcs per master carton.
Usage   of fish tape: Pull the wire through tube or wall.
Ngjyra: Fish Tape in Orange  Case
Safe   Load: 400kgs  
Breaking   Strength: 600kgs

The  traditional range of Judin Nylon fish tapes, from high quality Nylon in ø3mm,  ø4mm and ø4.5mm with fixed and interchangeable terminals.Excellent for  building installations. Complete range of accessories and complementary  products for better and easier usage of the fish tape.
Fish tape or wire-puller has been designed to put an electric wire into a  conduit easily and is a tool that, if a electrical worker pushes the  wire-puller into the conduit and connects the wire.
with the front terminal hole of the wire-puller coming out of the other  side of the conduit before pulling the wire-puller, makes the wire pass rough  the inside of the conduit.

Përparësitë

1. Aftësia e punës e produktit tonë është e shkëlqyer.

2. Produkti është gjithashtu i disponueshëm për punën duke futur një tel në një vend të shtrembër për shkak të elasticitetit të lartë të lakimit.

3. Produkti përdor materiale plastike jo përçuese, kështu që nuk ka rrezik goditjeje elektrike.

4. Produkti mund të përdoret për një periudhë të zgjatur kohe

5. Nuk ndryshket dhe nuk gërryhet.

6. Shkurton kohën e punës në mënyrë të jashtëzakonshme në rrugë me shumë kthesa dhe distanca të gjata.

7. The price is cheap when compared with the quality.

Foto me detaje


Kaseta të tjera peshku

NA KONTAKTONI