Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Linja e prerjes>Round

NA KONTAKTONI

WhatsApp/Wechat/Mob:+ 86 13586680186

Email:info@judin-line.com

Shto: #3 Ind & Td Road, Jishigang Industrial Park, Yinzhou District, Ningbo, 315171, PR China

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1629094320818692.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1629094320283657.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1629094320640002.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1629094323129960.jpg

Linja prerëse e rrumbullakët 3.0mm*15m


Përshkrim i shkurtër:

Formë-Rrumbullakët
Jetë e gjatë shërbimi dhe e qëndrueshme
I përshtatshëm për të gjithë kokën standarde të prerëses
I përshtatshëm për shumicën e prerësve kryesorë dhe prerësit e furçave
Fortësia e jashtëzakonshme e ndikimit
Aerodinamika e drejtimit gjithmonë paraqet tehun prerës përpara
Pranoni urdhra OEM

Çmimi FOB: 0.5 US $ - 9,999 / Copë
Sasia e Minorit: 100 copë / copë
Aftësia e Furnizimit: 500 kartona në ditë
Porti: Ningbo ose Shanghai
Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

hetim
përshkrim i produktit

Produkti:Linja e prerëses së najlonit
Gradë:Klasa Profesionale/Tregtare/Ekonomike
materiali:100% NYLON I RI
Diametri:1.3mm/0.050″, 1.6mm/0.065″, 2.0mm/0.080″, 2.4mm/0.095″, 2.7mm/0.105″, 3.0mm/0.120″, 3.3mm/0.130″, 3.5mm/0.138″, 4.0mm/0.158″. 4.5mm/0.177 ".
Gjatësia / Pesha:15m / 0.5LB/ 1LB/ 3LB/ 5LB/ 10LB/ 20LB ose të nominuar gjatësi
Ngjyra:E verdhë, portokalli, e kuqe, jeshile, natyrë, e zezë ose çdo ngjyrë sipas kërkesës
Paketimi:Kreu i Kartës;
Donuts Blister;
Bobinë;
Kartë Blister;
Rrokulliset në qese PP;
Precut.
Shape:Rreth, Shesh, Trekëndësh, Yll, Gjashtëkëndësh, Shumëkëndësha të tjerë

vijë e rrumbullakët11

photo3

të nivelit profesional23

të nivelit profesional31

Aplikime

vijë e rrumbullakët13

prodhuar

vijë e rrumbullakët3

certifikatë

vijë e rrumbullakët18

paketim

vijë e rrumbullakët4

12

vijë e rrumbullakët19

vijë e rrumbullakët15

vijë e rrumbullakët20

NA KONTAKTONI