Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Shirit peshku>Shiriti i Peshkut Puller i Kabllit të Çelikut të Pranverës

NA KONTAKTONI

WhatsApp/Wechat/Mob:+ 86 13586680186

Email:info@judin-line.com

Shto: #3 Ind & Td Road, Jishigang Industrial Park, Yinzhou District, Ningbo, 315171, PR China

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624606615834170.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624606617598190.jpg

Tërheqës i kabllove të çelikut me pranverë të plotë


Përshkrim i shkurtër:

Çmimi FOB: 0.5 US $ - 9,999 / Copë
Min. Sasia e porosisë: 100 Copë/Copë
Aftësia e Furnizimit: 500 kartona në ditë
Porti: Ningbo ose Shanghai
Kushtet e pagesës: L/C, D/A, D/P, T/T


hetim
përshkrim i produktit

Specifikim

Product name :  Full Spring Steel Cable Puller
Material: Spring Steel Wire
Usage: Pull the wire through the wall or tube, save time and labor, easy and long lasting
Length: 15M-30M-45M-60M or custom length
Thickness: 3.2mm/3.8mm diameter.

Përparësitë

1. Aftësia e punës e produktit tonë është e shkëlqyer.

2. Produkti është gjithashtu i disponueshëm për punën duke futur një tel në një vend të shtrembër për shkak të elasticitetit të lartë të lakimit.

3. Produkti përdor materiale plastike jo përçuese, kështu që nuk ka rrezik goditjeje elektrike.

4. Produkti mund të përdoret për një periudhë të zgjatur kohe

5. Nuk ndryshket dhe nuk gërryhet.

6. Shkurton kohën e punës në mënyrë të jashtëzakonshme në rrugë me shumë kthesa dhe distanca të gjata.

7. Çmimi është i lirë kur krahasohet me cilësinë.

Fotografi të Detajuara

Kaseta të tjera peshku

NA KONTAKTONI