Të gjitha kategoritë
EN

Flat Metal Fish Tape Elektrike çeliku Wire Puller shirit peshku për tela dhe kabllo

Përshkrim
1. Item Name: Steel Fish Wire Tape 25m
2. Materiali: Steeleliku
3. Diameter: 3mm, 4mm, 4.5mm,5.2mm
4. Length: 15m,18m, 30m, 45m, 60m, 73m
5. Specification:30FT 50FT 150FT 240FT ,etc
6. It can be easily guided or “fished”through narrow passages and confined spaces.

Emri i produktitMetal electric wire fish tape cable puller cable fish tape
materialNylon, Fiberglass, Steel
funksionWire pulling tools
paketëbag, carton, pallet