Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Shirit peshku>Shirit çeliku peshku

NA KONTAKTONI

WhatsApp/Wechat/Mob:+ 86 13586680186

Email:info@judin-line.com

Shto: #3 Ind & Td Road, Jishigang Industrial Park, Yinzhou District, Ningbo, 315171, PR China

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624610516211279.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624610516692189.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1624610516337273.jpg

Shirit çeliku peshku


Përshkrim i shkurtër:

Çmimi FOB: 0.5 US $ - 9,999 / Copë
Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
Supply Ability: 500 cartons per day
Port: Ningbo or Shanghai
Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T


hetim
përshkrim i produktit

Produkt Rast Paketimi Çeliku Peshku Shirit
material Doreza: ABS
Rasti: ABS
Tel Teli çeliku fleksibël, 0.060 "x 0.125"
Gjatësi 15m-80m
Paketim 1 copë për kuti me ngjyra, 6 copë për kartonin kryesor.
Përdorimi i shiritit të peshkut: Tërhiqeni tela përmes tubit ose murit.
Ngjyra: Shirit Peshku në Rast Portokalli
Ngarkesë e sigurt: 400kgs  
Thyerja e forcës: 600kgs

JDCSFT series fish tape apply Nylon /ABS case fastened material and heat treated spring steel.It can reuse and carry conveniently.Handle designed tender and no angle to protect your hand when use.Safe fish tape , cable puller,easy to use fish tape , wire draw in band,wire drawer,cable drawer.

Përparësitë

1. Kursimi i kohës dhe punës.
2. Mjeti mund të udhëhiqet ose "peshkohet" lehtësisht përmes kalimeve të ngushta dhe hapësirave të kufizuara
3. Mbërthim i madh i dorezës për kontroll më të madh të përdoruesit.
4. Kaseta jonë e peshkut është një produkt novator i përcjelljes së telit që lejon përdoruesin të tërheqë tela përmes tubit. Ka qëndrueshmëri maksimale, jetë të gjatë dhe përdorim të rehatshëm.

Fotografitë e Produktit


Kaseta të tjera peshku


NA KONTAKTONI