Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Pjesët e prestarit të furçave>Kreu i prerësit

NA KONTAKTONI

WhatsApp/Wechat/Mob:+ 86 13586680186

Email:info@judin-line.com

Shto: #3 Ind & Td Road, Jishigang Industrial Park, Yinzhou District, Ningbo, 315171, PR China

  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628327154960137.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628327154820889.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628327154681403.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628327154860665.jpg
  • https://www.judin-line.com/upload/product/1628327155167507.jpg

Trimmer Head for Sthil


Përshkrim i shkurtër:

Çmimi FOB: 0.5 US $ - 9,999 / Copë
Sasia e Minorit: 100 copë / copë
Aftësia e Furnizimit: 500 kartona në ditë
Porti: Ningbo ose Shanghai
Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

hetim
përshkrim i produktit

karakteristika

1. Koka e kositjes (2 rreshta) Linja të dyfishta, për punë kositëse dhe rralluese. Linjat e kositjes zgjaten automatikisht kur koka e kositjes goditet në tokë.

2. Me rrokje komoditeti për rimbushje të lehtë.Product  Name:              
Kreu i prerësit
Model:
Trimmer Head 1102
Specifikim
Black, Non-Original replacement part for STIHL Autocut 25-2, fit FS90 FS100 FS110 FS130 FS250 FS56 FS80 FS85.
Paketa:
1 x piece in bubble bag, Paper box
Aplikacion:
High quality Universal Replacement , use in Home, Garden, Lawn and etc.


Foto e produktit

215草 头刀片 整合详情 页 修改 第三版-第三版 _15certifikatë方式页 页 -Pyetje1

NA KONTAKTONI