Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Tela poliestër>Teli i Vreshtit

NA KONTAKTONI

WhatsApp/Wechat/Mob:+ 86 13586680186

Email:info@judin-line.com

Shto: #3 Ind & Td Road, Jishigang Industrial Park, Yinzhou District, Ningbo, 315171, PR China

 • https://www.judin-line.com/upload/product/1624587014139753.jpg
 • https://www.judin-line.com/upload/product/1624587014600881.jpg
 • https://www.judin-line.com/upload/product/1624587014688173.jpg
 • https://www.judin-line.com/upload/product/1624587014396865.jpg

Tela poliestër transparente për serën


Përshkrim i shkurtër:
Çmimi FOB: 0.5 US $ - 9,999 / Copë
Sasia e Minorit: 100 copë / copë
Aftësia e Furnizimit: 500 kartona në ditë
Porti: Ningbo ose Shanghai
Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

hetim
përshkrim i produktit

serë-tel2


Judin Wire:

Telat Judin janë monofilamente të projektuara posaçërisht për të zëvendësuar përdorimin e kabllove dhe telit konvencional të çelikut për bujqësi, bujqësi, vreshta, pemishte, kultura nën mbulesë, ndërprerësit e erës, serra (mbrojtje dhe çati), gardhe të sigurta për blegtori, mbulesa për diga dhe pellgje, kultura detare dhe shumëllojshmëri aplikimesh të tjera.

Telat Judin prodhohen me najlon dhe poliestër dhe avantazhet që ato ofrojnë janë renditur më poshtë. Dikush do të zgjidhte midis 2 bazuar në zonën e përdorimit. Shumica e avantazheve që ofrojnë këto linja ndaj kabllove metalike konvencionale janë të njëjta me disa dallime domethënëse duke i bërë ato zgjedhjet e preferuara për aplikacione të caktuara.

 • Telat Judin janë më të lehta se kabllot e çelikut duke e bërë trajtimin shumë më të lehtë se kabllot e çelikut duke rezultuar në një instalim shumë më të lehtë dhe më të shpejtë se kabllot e çelikut.

 • Sapo teli Judin të jetë tensionuar siç duhet, ai nuk kërkon mirëmbajtje dhe nuk ulet më tej për shkak të faktorit të ulët të shtrirjes së PET.

 • Telat Judin janë shumë UV dhe të stabilizuara nga moti. Teli nuk degradohet nga ekspozimi ndaj dritës së diellit dhe nuk kërkon mirëmbajtje edhe në kushte ekstreme të motit.

 • Një nga avantazhet e shumta të linjës është qëndrueshmëria e saj ndaj temperaturave ekstreme që parandalon shkrirjen dhe dëmtimin e mbulesës së filmit plastik të përdorur në serra për të parandaluar dëmtimin e bimëve nga ngrica.

 • Teli Judin nuk ndryshket dhe nuk gërryes. Teli Judin shfaq rezistencë të mirë ndaj kimikateve dhe plehrave dhe kështu zgjat më shumë.

 • Teli Judin nuk dëmton bimët, kafshët apo mjedisin.

 • Një nga avantazhet e tjera të përdorimit të këtij teli është se ai nuk përçon elektricitet apo rryma duke e bërë atë një alternativë të sigurt në rast rrufeje.

 • Teli PET Judin shfaq zgjatim më të ulët dhe thithje më të ulët të ujit, lagështisë ose lagështirës duke e bërë atë telin e preferuar për shumë aplikime.

Avantazhi i produktit
INSTALIM I LEHTË;
LEHTË PËR TË TRAJTUAR;
MIRËMBAJTJE PAK;
MANIPULIMI ME GJETHEN;
PAK KLIPE OSE SHPËRME;
I PËRSHTATSHËM PËR PËRDORIM ME TEKNOLOGJI E RE;
JO KORROZION;
LEHTË PËR RIPARIM;
NEUTRALE NË TEMP;
Judin SPECIFIKIMI I TELEVE;

DIAMETRI NGJYRA LOAD zgjatim METERAGE
mm
KGS IN % Mtrs/ KG
2.2 BLACK 160 17 190
2.2 TRANSPARENTE 160 17 190
2.5 BLACK 200 17 145
2.5 TRANSPARENTE 200 17 145
3 BLACK 300 17 100
3.5 BLACK 385 17 75
4 BLACK 480 17 55

Ju lutemi na tregoni kërkesat tuaja.